Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21851

Juhatuse esimees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on organisatsiooni juhtimine ja arendamine ning hea kliendisuhte loomine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane, juriidiline või meditsiiniline kõrgharidus
  • varasem juhtimiskogemus (soovitavalt tervishoius)
  • tulemusele orienteeritus ning väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • otsustus- ja vastutusvõime, analüüsivõime ja pingetaluvus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostus võimalust
  • motiveerivat tööd arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata avaldus koos elulookirjeldusega märgusõnaga *diagnostikakeskus*
hiljemalt 6.juunil 2003.a.

Tööpakkumise number
#21851

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
27. mai 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem