Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322645

Juhatuse esimees

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhatuse esimehe töö eesmärgiks on ettevõtte igapäevase majandustegevuse juhtimine, raamatupidamise ja asjaajamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitatavalt tehniline või majandus);
  • ettevõtte või üksuse juhtimiskogemus;
  • finantsjuhtimise alased teadmised;
  • orienteerumine ettevõtte tegevust reguleerivas seadusandluses
  • väga hea eesti keele valdamine, vene keele valdamine suhtlustasandil

Tööd toimivas, aga arenevas ettevõttes ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Uut töötajat vajatakse seoses juhatuse liikme lepingu lõppemisega 31.12.2013.
Sõlmitakse vähemalt 3 aastane juhatuse liikme leping.

Kandideerimisel palume saata CV ja palgasooviga motivatsioonikiri.
Enne lõpliku valiku tegemist palume esitada visioon ettevõtte edasisest arengust.

Kõikide kandideerijate konfidentsiaalsus tagatakse.

Tööpakkumise number
#322645

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2013

OÜ Kuusalu Soojus on Kuusalu vallale kuuluv kommunaalteenuseid pakkuv äriühing. 1991.aastal loodi Kuusalu valla poolt munitsipaalettevõte Sander, mis omakorda kujundati 1998.aastal ümber osaühinguks Kuusalu Soojus.

Ettevõttele kuuluvad katlamajad koos kaugküttevõrguga Kuusalu ja Kolga alevikes, Kolga, Kuusalu ja Uuri reoveepuhastid, vee- ja kanalisatsioonirajatised Kuusalu alevikus ja külas, Kiiu ja Kolga alevikes, Uuri, Salmistu, Viinistu, Vihasoo ja Pärispea külades. Ettevõttes töötab 11 inimest.

Teenused
Ettevõte pakutavateks peamisteks teenusteks on soojusenergia ja joogivee tootmine ning reovee kanaliseerimine ja puhastamine. Lisaks selle teostatakse kinnisvarahaldust. Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Kuusalu vald.

Vaata rohkem