https://www.cvkeskus.ee/85050

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juhatuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85050

Tööpakkumise number

85050

Töö kirjeldus

Dokumentide, lepingute ja kirjade koostamine. Koosolekute ettevalmistamine, protokollimine ja refereerimine. Väliskülaliste vastuvõtmine. Osalemine ettevõtte teavitustegevuses ja PR-töös. Ürituste organiseerimine. Informatsiooni vastuvõtt ja edastamine. Interneti kodulehe haldamine. Kvaliteedisüsteemi alase töö korraldamine ja dokumentatsiooni haldamine.


Nõudmised kandidaadile

Antud tööle sobib inimene, kes on kiire, täpne ja korrektne. Evib empaatiavõimet ja oskab koostada kirju nii maksuametile, poliitikutele, arstidele, ametnikele kui ka pressiteateid ajakirjandusele. Suudab protokollida koosolekuid, ja eristab sealjuures olulist ebaolulisest. Suudab süstematiseerida ja korras hoida väga suurt hulka informatsiooni nii paberil kui failidena arvutis. Oskab väga hästi eesti ja inglise keelt, muud keeled (eriti vene) on ka igati abiks. Hoolib ka sellest, kuidas asutus internetis kajastet on, ja uuendab vajadusel infot kodulehel. On valmis töötama kella vaatamata, kui midagi olulist peab tähtajaks valmima. Ja olles üks asutuse paremini informeeritud töötajaid, peab suutma edastada kogu tema valduses olevat infot ainult ja ainult selleks ettenähtud isikutele.


Ettevõte pakub

Võimalust osaleda millegi maailmas tõeliselt ainulaadse tegemisel.
Suhtlemist tippteadlaste, tipp-poliitikute ja tippametnikega.
Palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd.
Noort, sõbralikku ja aktiivset meeskonda.
Korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid, sh telefonikompensatsiooni.
Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006
Brutopalk:
Alates 12000.00 €/kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Geenivaramu on asutus, kelle eesmärgiks on luua maailmas unikaalne ja põhjalik terviseandmete ja bioloogilise materjali kogu, mis hõlmaks 10% Eesti täiskasvanud elanikkonnast. Algselt erakapitali toel loodud ettevõtmist on asunud aktiivselt toetama riik, mille tulemusena muutub Geenivaramu 2007.a. eraldi instituudina osaks Tartu Ülikoolist.
Aastatel 2007-2010 kogutakse Geenivaramusse täiendavalt ligi 90 000 inimese andmed.
Kogutud andmeid väljastatakse anonüümsetena erinevatesse mainekatesse rahvusvahelistesse ja kodumaistesse meditsiinilistesse ja teadusuuringuisse, mille eesmärkideks on haiguste, ravimite toime ja geenide vaheliste seoste leidmine.