Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153257

Juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatuse liikmete asjaajamise korraldamine ning dokumentide haldamine;
  • Juhatuse liikmete assisteerimine;
  • Juhatuse koosolekute tehniline ettevalmistamine ja protokollimine;
  • Vastuvõttude ja lähetuste organiseerimine;
  • Külaliste vastuvõtmine;
  • Ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine;
  • Telefonile vastamine ja kõnede suunamine;
  • Büroo- ja majapidamistarvete tellimine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3-aastane eelnev töökogemus juhatuse assistendi või juhiabina;
  • Väga hea asjaajamise- ja organiseerimise võime;
  • Aktiivne, positiivne, avatud suhtleja;
  • Väga hea kirjalikku eneseväljendusoskus ning analüüsivõime;
  • Hea arvutioskus (Excel, Word, Outlook, Internet jne.);
  • Hea inglise ja vene keele oskus;
  • Sihikindlus, lojaalsus ja usaldusväärsus;
  • Rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus asjaajamise, filoloogia vm sobival alal;
  • Õpivõimeline.

Ettevõte pakub

  • Tööaeg 8.30 – 16.30;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Täiendõpet;
  • Eneseteostuse võimalust innovaatilises suurasutuses

Tööpakkumise number
#153257

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.

Vaata rohkem