Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127716

Juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatuse igapäevane assisteerimine
  • Ettevõttesiseste normdokumentide, ametijuhendite, töölepingute, igakuiste personali-ja palgaarvestusdokumentide koostamine ja korrashoid
  • Personaliarvestus: isikukaartide, ravikundlustuse, puhkusearvestuse pidamine
  • Värbamisprotsesside ettevalmistamine ja assisteerimine
  • Koolitusteks vajalike materjalide ettevalmistamine
  • Firmasiseste ürituste ettevalmistamine, töötajate tähtpäevade tähistamise organiseerimine
  • Töötajate igapäevaste probleemidega kursis olemine ning nende lahendamisele kaasaaitamine

Ootused kandidaadile

  • Teadmised dokumendihaldusest ning asjaajamisest
  • Erialane haridus (sekretär-asjaajamine, personalitöö vmt)
  • Eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • Hea arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Organiseerimis- ja koostööoskus ning võime välja töötada uusi lahendusi
  • Positiivne ellusuhtumine ja pingetaluvus
  • Hea suhtlemisoskus, korrektsus, kohusetundlikkus ja paindlikkus.

Kasuks tuleb:
  • Personalialane koolitus või täiendõpe
  • Varasem töökogemus sarnasel ametikohal
  • Orienteerumine EV tööseadusandluses

Ettevõte pakub

  • Mõnusat ja toetavat meeskonda
    • Enesetäiendamise ja eneseteostusvõimalusi
    • Mitmekülgset tööd inimestega

  • Tööpakkumise number
    #127716