Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803385

Juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumendihalduse korraldamine ja arhiveerimine

  • Väljastavate arvete kontroll

  • Töölepingute vormistamine

  • Juhtkonna ja kontoritöötajate  assisteerimine

  • Nõupidamiste, lähetuste, vajaduse korral ühisürituste korraldamine

  • Osalemine info vahendamisel

  • Kontori sujuva igapäevatöö tagamine

  • Jooksvate probleemide lahendmine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus

  • Eelnev töökogemus assisteerimisel

  • Väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise keel suhtlustasandil

  • Hea arvutikasutusoskus ( MS Office programmid)

  • Isikuomadustelt täpne, kohusetundlik, iseseisev ja algatusvõimeline, hea suhtleja

Ettevõte pakub

  • Püsivat ja kindlat töösuhet
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Huvitavat- ja vaheldusrikkast tööd
  • Tööaeg E-R 8.30-17.00
  • Lisainfo telefonil 6024777

Palume CV-le kindlasti lisada oma palgasoov.

Tööpakkumise number
#803385