Värsked tööpakkumised

Juhatuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237949

Tööpakkumise number

237949

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on juhatuse liikme assisteerimine tema igapäevases töös ja asjaajamise korraldamine.

Sinu abi ootame järgnevate tööülesannete täitmisel:
• telefonikõnedele vastamine ja info liikumise koordineerimine, dokumentide vormistamine, haldamine ja arhiveerimine, kirjavahetuse korraldamine
• juhi ajakava haldamine
• koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine
• külaliste vastuvõtmine
• dokumentide tõlkimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:
• baasteadmised asjaajamisest ja dokumentide keelelise korrektuuri oskus
• paariaastane töökogemus assistendina või sekretärina
• eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb inglise keele oskus

ning Sa oled ettevõtlik, detailides täpne, abivalmis ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt oleme valmis pakkuma Sulle:
• huvitavat, vastutus- ja vaheldusrikast tööd
• väljakutseid, milles peituvad arenguvõimalused
• professionaalseid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Oma CV palume saada e-postile: natalja.horohordina(at)energia.ee märgusõnaga „JUHATUSE ASSISTENT“ kuni 07.09.2011.

Koduleht: https://www.energia.ee/et/oil/technology/start

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2011
Kuulutus sisestati:
29. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefiti kaubamärgi all, pakub laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega.

Seoses uue tütarettevõtte Eesti Energia Hoolduskeskus asutamisega otsime meie meeskonda energilist ja vastutustundlikku