Värsked tööpakkumised

Juhatuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114866

Tööpakkumise number

114866

Töö kirjeldus

Juhatuse assistendi tööülesannete hulka kuulub dokumendihalduse korraldamine ja dokumendihaldussüsteemide loomine uues loodavas ettevõttes. Assistent protokollib koosolekuid ning edastab asjaosalistele kokkuvõtted koosolekute tulemustest. Ta haldab ettevõtte kirjavahetust ning suunab sissetulevad kirjad adressaadini. Samuti assisteerib ta kommertsosakonda ostu- ning müügiprotsessis (lepingute ettevalmistamine, info hankimine, andmete kogumine) ning jälgib personalidokumentatsiooni korrasolekut. Juhatuse assistent peaks konsulteerima juhatust ka personaliküsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on varasemalt töötanud kas juhatuse assistendina, büroojuhi või personalitöötajana. Ta valdab väga heal tasemel eesti ja vene keelt ning ei jää hätta ka inglise keelses suhtluses. Ta on varasemalt tegelenud dokumendihaldussüsteemide loomise/arhiveerimisega, valdab peamisi kontoritööks vajalikke arvutiprogramme (Office). Edukas kandidaat on oma varasemates tööalastes tegemistes olnud süsteemne ning oskuslik ajaplaneerija (tööd ei kuhju)

Pakume oma töötajatele hindamatut ettevõtte käivitamise ja arendamise kogemust, tööaja ja –koha paindlikkust ning soliidset palka. Tööd meeskonnas, mis koosneb vaid parimatest oma valdkonna proffidest. Kuigi igapäevane töökoht hakkab paiknema esialgu Paldiskis, siis leitakse Tallinnast töölkäivatele inimestele vajalik transpordilahendus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

Biodiesel Paldiski AS loodi 2004. aastal eesmärgiga rajada Eestisse kaasaegne biodiislikütuse tootmine ning taimeõlide terminal. Tootmisüksus valmib lõplikult 2007. aasta lõpus. Tänu kõige kaasaegsema ja keskkonnasõbralikuma tehnoloogia kasutamisele biodiislikütuse tootmisel ning taimeõlide hoiustamisel ja käitlemisel saab Biodiesel Paldiskist Balti-mere moodsaim biodiislikütuse tehas ning taimeõlide terminal. Ettevõte kuulub täielikult Eesti kapitalile ning ca 80% toodangust eksporditakse välisturgudele. Tootmisüksus on võimeline tootma kuni 100000 tonni biodiislit aastas. Ettevõtte personal hakkab koosnema 30-35 inimesest. Oma visiooni teostamiseks ootame meeskonda