Värsked tööpakkumised

Juhatuse assistendi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112954

Tööpakkumise number

112954

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on toetada oma igapäevatööga ettevõtte tegevjuhi ja juhatuse liikmete tööd. Tegeled ettevõtte dokumentide, kirjade, lepingute ja pakkumistega. Koordineerid ettevõtte koostööd pankade ja notaritega. Lood ja hoiad olemasolevaid kliendi- ning partnersuhteid, vajadusel tegeled ürituste korraldamisega. Pead olema valmis vajadusel üle võtma tegevjuhi töölõike ja rohketeks tööalasteks ametisõitudeks.

Nõudmised kandidaadile

Edukat kandidaati iseloomustab äriline mõtlemine ning analüüsioskus. Sind innustavad enesearendamisega seotud väljakutsed. Eeldame, et omad baasteadmisi finantsaruandlusest, oled initsiatiivikas, iseseisev ning oskad oma tegevusi ja aega planeerida. Kasuks tuleb läbirääkimiskogemus, kõrghariduse olemasolu (võib olla ka omandamisel). Vajalik on ka hea inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil.

Pakume tulevasele juhatuse assistendile professionaalidest koosneva juhtkonna käe all õppimis- ja arenguvõimalust ning rahvusvahelise äri kogemust. Juhatuse assistendi motivatsioonipakett sisaldab väärikat töötasu, erinevaid kompensatsioone, paindlikku tööaega ning osalust ettevõtte kasumijaotamise programmis. Sinu kesklinnas asuvatest tööruumidest avaneb suurepärane vaade linnale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2007

Meie kliendiks on peamiselt kinnisvara investeeringutele spetsialiseerunud edukas investeerimis- ja arendusfirma Tallinnas. Firma tegeleb kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja haldamisega eesmärgiga läbi professionaalse tegevuse pakkuda investoritele häid tootlusi ja kasulikke investeerimisvõimalusi. Ettevõte tegeleb investeerimisprojektide ja arendusvõimaluste otsimisega eeskätt Baltikumis ja Balkanil. Ettevõtte tütarfirmad asuvad Lätis, Bulgaarias ja Ukrainas. Samuti pakub ettevõte investeerimisvõimalusi kinnisvarasse läbi ekspert-partnerite Dubais ning Ameerikas.