Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178852

Juhataja (Valga talitus)

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhifunktsioon on talituse töö juhtimine, kriminaalhoolduse valdkonna arendamine, talituse ressursside jagamine, alluvate töö korraldamine ja järelevalve, vajadusel katseajal olevate kriminaalhooldusametnike, praktikantide ja kriminaalhooldusabiliste juhendamine. Talituse juhtimisega kaasnevat koormust arvestades tegeleb ka kriminaalhooldusjuhtumitega. Vajadusel kriminaalhooldusametnike asendamine klienditöös ning teiste talituse juhatajate ja osakonnajuhataja asendamine.

Ootused kandidaadile

Nõuded haridusele:
Väga heal kandidaadil on rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus, mis on omandatud riiklikult akrediteeritud õppekava alusel järgmistel erialadel:
1) psühholoogia-sotsiaalpedagoogika
2) psühholoogia
3) sotsiaaltöö
4) sotsiaaltöö korraldus
5) eripedagoogika
6) sotsiaalpedagoogika
7) sotsiaalpedagoog-kutseõpetaja

Nõue erialasele töökogemusele: 2 aastat kriminaalhooldusametnikuna vahetult enne talituse juhatajaks saamist.

Heal krimhooldusametniku töökogemuseta kandidaadil on head teoreetilised teadmised kriminaalhoolduse tegevusvaldkonnast ja töökogemus juhtumikorralduse valdkonnas ning kiire õppimisvõime.

Nõuded keeleoskusele: eesti keel – kõrgtase
vene keel – kesktase
võõrkeel II – kesktase

Lisaks:

  • laialdased kutse- ja erialased teadmised
  • põhjalikud teadmised karistussüsteemist ja kriminaalhoolduse valdkonda reguleerivatest õigusaktidest
  • eelnev juhtumiskogemus tuleb kasuks
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • analüüsivõime
  • olulise eristamise oskus
  • koostöö- ja motiveerimisvõime
  • pingetaluvus
  • juhivõimed

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd
- meeldivat töökeskkonda
- eneseteostusvõimalusi

Lisainfo

Nõuetele vastav talituse juhataja nimetatakse ametisse määramata tähtajaks.

Tööpakkumise number
#178852