Värsked tööpakkumised

Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546392

Tööpakkumise number

546392

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juhatajat. Kui Sina tahad olla just see, kes annab tuule tiibadesse ühele kõige kliendisõbralikumale ja ägedamale restoranile Tartus siis pane oma CV koos kaaskirjaga teele juba täna.

Nõudmised kandidaadile

Sa tead suurepäraselt kuidas juhtida väikest kollektiivi ja kohvik/restorani. Sind innustavad väljakutsed ning oled tulemustele orienteeritud, seda on näha Sinu töö tulemustes, kui ka igapäevatöös. Seejuures oled motiveeriv meeskonnamängija ja naudid inimestega suhtlemist. Soovid, et iga külaline lahkuks Sinu kohvik/restoranist rõõmsa ja rahulolevana ning mõistad, et selle saavutamise üheks peamiseks võtmeks on pühendumus ja rõõm Sinu enda meeskonnas.

Sa oled meile oluline - iga kohvik/restoran on oma juhataja nägu ning me soovime, et sellel näol oleks naeratus. Pakume paindlikku tööaega, et see naeratus ei kustuks. Vähem tähtis pole ka motiveeriv töötasu.
Meil on aus ja avatud suhtlemine ning põnevad inimesed.

Tule meile ja saad võimaluse eneseteostuseks ning kasvamiseks koos meiega!

Nokime koos!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

"Trikster Tihane" on kohvik resto, mis asub Tartus Aparaaditehase hoones.
Trikster Tihane pakub, igapäevaselt oma külalistele värskelt valmistatud roogasid. Valikus on suppe, salateid, kana, kala ja veiseliha. Menüüs on saadaval ka maitsekaid roogasid taimetoidu armastajatele. Kohapeal valmistavad meie kokad imemaitsvat sepikut, mida meie rõõmsameelsed teenindajad teile toidukõrvale serveerivad.