Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #89730

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte töö igapäevane planeerimine ja juhtimine
- suhtlemine riigi- ja kohalike omavalitsuse asutustega
- ettevõtte tööks vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja järelevalve
- osalemine arendusprojektide väljatöötamises
- ettevõtte teeninduskvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- soovitavalt varasem töökogemus transpordiettevõttes
- juhtimisalased teadmised ja kogemused
- läbirääkimisoskused
- oskus ja kogemus juhtida tööprotsesse ja meeskonda
- väga hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus
- kõrge pingetaluvus
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles, vene keele oskus suhtlemistasandil
- arvutikasutamisoskus
- esinduslikkus ja korrektsus
- kasuks tuleb tehniline taip ja huvi tehnika vastu

Ettevõte pakub

- iseseisvat juhtimist ja otsustusõigust
- huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
- edumeelset meeskonda
- töötulemustele vastavat motiveerivat palka

Lisainfo

Info tel. 56 157 246

Tööpakkumise number
#89730

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. jaanuar 2007

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas.

Vaata rohkem

Juhataja