Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514277

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Vegan Inspiratsiooni juhatajat!

Noorusliku ja kiirelt areneva vegan toidukoha eestvedamine ning järjepideva toimimise eest vastutamine. Töötajad on justkui head sõbrad, kellega saab koos suuri asju teha ning muuta maailma paremaks. Tööülesanded on personali juhtimine, uute pakkumiste ja turunduse tegemine ning toidukoha üleüldine järjepidev eestvedamine.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus toitlustusasutuses
Varasem juhtimise kogemus
Vähemalt keskharidus
Väga hea eesti ja inglise keele oskus
Aus, vastutustundlik ja kohusetundlik
Rõõmsameelne, teotahteline ja valmis kiirelt reageerima/otsustama

Oleme kiirelt arenev ja noorusliku kollektiiviga meeskond ning ees
Stabiilset töökohta ägeda meeskonnaga
Põnevaid uusi tööülesandeid ja mitterutiinset tööd
Võimalust luua ja olla kaasas vegan maailma uuendustes
Osalemisvõimalust vegan sündmustel ja cateringidel

Tööpakkumise number
#514277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Juhataja