Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691064

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusosakonna juht

  • tehnikute igapäevatöö juhtimine ja tööde planeerimine
  • hooldusplaanide ja -pakkumiste koostamine ja nende täitmise kontroll
  • Uute äriklientide leidmine ja aktiivne müügitöö

Ootused kandidaadile

  • Tehniline eriharidus ja töökogemus nõrkvoolusüsteemide valdkonnas

  • Varasem kogemus inimeste juhtimisel ja tööde organiseerimis

  • Arvuti kasutamise oskus (AutoCAD, Windows, MS Office, Internet)

  • Jooniste lugemise oskust

  • Autojuhilubade olemasolu

  • Eesti ja vene keele valdamist

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi,

head tööõhkkonda ja toredaid ühisüritusi

Motiveerivat töötasu

Tööle asumine esimesel võimalusel

Tööpakkumise number
#691064
Juhataja