Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153886

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spa salongide juhatamine ja esindamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ja keelte oskus

Ettevõte pakub

Väga mitmekülgset tööd

Lisainfo

Tööülesandeid annab ja kontrollib juhatuse liige

Tööpakkumise number
#153886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
29. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
lisandub % salongi käibest

SpaLife Shnelli Day Spa ja Men SpaLife on kaasaegsed 2spa salongi. Teenindavasse personali kuulub üle 25 spa spetsialisti.Toimub pidev tootearendus ja suund et pakkuda ka erinevaid teenuseid , mida muidu saab ainult clinicust. Meie partneriteks on paljud vanalinna hotellid, v.t kodulehelt -kontakt-koostööpartner. Juurutamisel on koolitused tulevastele spa spetsialistidele(täiendõpe kosmeetikule ja massöörile)Leia kodulehelt .virtuaaltuur, et piiluda millisesse salongi oled tulemas

Vaata rohkem

Juhataja