Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79556

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Konsulteerida kliente Forex ja CFD turus;
*lepingute sõlmimine ja arveldusarvete avamine;
*kirjavahetus klientide ja lepingupartneritega;
*infomaterjalide valmisamine;
*osavõtt konverentsidest, seminaridest ja näitustest;
*konsultatsiooni-seminaride läbiviimine;
*läbirääkimised potentsiaalsete partneritega.

Ootused kandidaadile

*Kõrgharidus (võib olla lõpetamata);
*hea inglise,vene ja eesti keele valdamine;
*analüüsivõime;
*arvuti tundmine.

Ettevõte pakub

*Huvitavat tööd rahvusvahelises firmas;
*täiendõpet;
*konkurentsivõimelist palka;
*täiskoormusega tööd. Tööaeg 10:00 - 18:00 (üks tund lõuna).

Lisainfo

Palun saata oma CV ja motiveeritud kiri inglise või vene keeles aadressil janisa(at)realtrade.lv ja märkida soovitav töö.

Tööpakkumise number
#79556
Juhataja