Juhataja
ORHIDAALIA OÜ Tööpakkumine aegub 24 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Soovime leida kaupluse juhatajat Tallinnas Solaris Keskuse kauplusesse.

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja hoolivat loomasõpra, kes on avatud ning hea suhtleja.

Tööülesannete hulka kuulub kaupade tellimine, graafikute koostamine, kauba vastuvõtt, klientidega suhtlemine, toodete väljapaneku eest hoolitsemine, jooksvalt poe korrashoidmine ning muude kauplusega seonduvate küsimustega tegelemine

Ootused kandidaadile

- Vajalik eelnev kogemus juhatajana
- Armastus loomade vastu
- Sõbralik, positiivne ja abivalmis
- Aus, kohusetundlik, täpne, hea suhtlemisoskusega
- Arvuti kasutamise oskus
- Soov edendada lemmikloomapidamise kultuuri Eestis
- Hea eesti ja vene keele oskus ning kasuks tuleb ka inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

- Stabiilset ja meeldivat töökeskkonda
- Paindliku graafikut
- Motiveerivat töötasu
- Täiendavaid koolitusi
- Arenemisvõimalusi

Lisainfo

Kauplus asub Solaris Keskuses, Estonia pst 9, Tallinn.
Lahtiolekuajad E-P 10-21.

Tööpakkumise number
#682396

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2021
Juhataja Juhataja

ORHIDAALIA OÜ

Urr & Nurr on Eesti kapitalil põhinev kauplustekett aastast 2010. Meie lemmikloomapoodide näol on tegemist elustiilipoodidega, kust leiab põnevaid aksessuaare nii lemmikule, kui ka enda ja kodu ehtimiseks.
Urr & Nurr sai loodud sooviga arendada lemmiklooma kultuuri Eestis ning vajadusest pakkuda lemmikutele vaid parimat ja turul seni puudunud brände!

Vaata rohkem

Juhataja
Juhataja