Värsked tööpakkumised

Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500813

Tööpakkumise number

500813

Firma nimi peidetud juhataja

Töö kirjeldus

Otsime oma tublisse Laagri kaupluse meeskonda juhtima elurõõmsat ja aktiivset juhatajat, kelle igapäevasteks tööülesanneteks oleks:

* Kaupluse töö igapäevane juhtimine ja korraldamine
* Kaupade tellimine
* Kaupade vastuvõtmine, lahtipakkimine ning poelettidele paigutamine
* Töögraafikute koostamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerijatelt:

* Korrektsust, täpsust, ausust, kohusetundlikkust, aktiivsust, initsiatiivsust
* Head suhtlemisoskust, kliendisõbralikkust, soovi ennast pidevalt täiendada
* Oskusi lahendada probleeme
* Valmisolekut töötamaks graafiku alusel
* Arvuti kasutamise oskust
* Eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
* Eelnevat kogemust kaubanduses

Omalt poolt pakume töötajale stabiilset ja huvitavat töökohta, põhipalka ja tulemustasu, väljakutseid ja arenemisvõimalusi!
Töökoht asub Laagri Maksimarketis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. november 2017
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2017

Handymann alustas tegevust 2000. aasta mais kataloogikaupade müügiga. Põhirõhk oli alguses suunatud kvaliteetsete tööriistade ja tarvikute pakkumisele, klientide vajaduste kasvades suurenes tasapisi ka tootevalik.

Praegu on eesmärgiks keskenduda jaemüügi arendamisele ja paista silma nii rikkaliku sortimendi kui hea hinnaga. Tänaseks on meil Eestis viis kauplust – Tallinnas (Laagris), Tartus, Võrus, Viljandis ja Pärnus. Poodide tootevalikus on rohkem kui 10 000 erinevat nimetust, umbes pool sellest vahetub pidevalt. Lisaks elektri- ja käsitööriistadele pakume auto- ja aiakaupu, kodutehnikat ning hooajapõhiseid tooteid vaba aja sisustamiseks. Loomulikult vajavad tõsised töömehed peale tööriistade ka vastupidavaid riideid: tunkesid, jopesid, kindaid ja turvajalatseid – kõik see ning palju muud on meil nüüd olemas.