Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512162

JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Südalinnas asuv tervisesalong Yin Yang ootab enda kollektiivi salongi juhatajat.
- uute klientide leidmine
- kollektiivi juhendamine, motiveerimie
- teeninduse kvaliteedi tagamine
- tervisesalongi igapäevane juhtimine
- koolituste ning seminaride korraldamine
- salongi majanduslikele eesmärkidele orienteeumine
- aruannete koostamine
- toodete pakkumine teistele edasimüüjatele
jne.

Ootused kandidaadile

- Soov töötada Eesti esimeses idamaise traditsioonilise meditsiini suunitlusega tervisesalongis
- Positiivne ellusuhtumine
- Oskus ja tahe leida lahendusi ning näha probleemides võimalusi
- Väga hea suhtlemisoskus
- Eelnev kogemus personaliga ja/või klientidega töös
- Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Hea pingetaluvus
- "Säravad silmad" ja töötahe
- Soov areneda ning julgus õppida uusi asju

Kasuks tuleb:
- Huvi idamaise filosoofia ja hoolitsuste vastu
- Hea organiseerimisvõime
- orienteerumine IT vallas ning kogemused sotsiaalmeediaga

- Põnevat tööd. Salongi juhataja saab ennast arendada mitmes vallas.
- Motiveerivat töötasu. Salongi kasvuga, kasvab ka tasu.
- Võimalust eneseteostuseks toimiva salongi juhtimisel
- Kindlat töösuhet
- Stabilliset töökohta- emafirma on tegutsenud juba 25 aastat. Paljud töötajad on meiega esimesest päevast.
- Erinevaid ühisüritusi- traditsioonilised ühiskõndimised, laste jõulu- ja spordipäevad, suvepäevad, jõulupidu, kino, teater.
- Toredat kollektiivi- kolleeg on meeldiv ja toetav kaaslane

Tööpakkumise number
#512162

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2018

Gersi OÜ on Eesti ilumaastikul edukalt toiminud juba 25 aastat.
4 aastat tagasi sündis ilusalongile väike õde- tervisesalong Yin Yang. Uus salong täiendab suurepäraselt juba hästi toimivat ilusalongi. Kahekesi kokku teevad nad suure ja ilusa 500m2 salongi.
Meie ainulaadses tervisesalongis saate kogeda erinevaid Hiina massaaže ja teraapiaid. Salongis on kokku 7 erineva disaini ja olustikuga massaažituba, kus meeleolu aitavad luua kuldsed flamingod, hõbedased luiged, oranžid Himaalaja mäed, lillad draakonid ning kevadised kirsiõied. Siin on kõik tehtud selleks, et klient tunneks end mugavalt ja saaks lõõgastuda ja terveneda oma ala parimate meistrite käte läbi.
Usume, et idamaine ja lääne meditsiin peaksid tegema koostööd ning teineteist täiendama.

Vaata rohkem

JUHATAJA