Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33820

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine
Info vahendamine töötajate, klientide ja omanike vahel
Personali palkamine
Kvaliteedikontroll
Müügianalüüs ja -prognoos
Koosolekute korraldamine
Kaupade leidmine/tellimine/vastuvõtu korraldamine
Töögraafiku tegemine
Hindade tegemine

Ootused kandidaadile

Töökogemus restorani juhataja või juhataja abina
Vähemalt keskharidus
Hea inglise ja vene keele oskus
Isikuomadused: rõõmsameelne, töökas, tulemustele orienteeritud ja sihikindel

Ettevõte pakub

Arenevat töökeskonda
Tulemustest sõltuvat palka
Iseseisvust töö tegemisel
Enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#33820
Juhataja