Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208475

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte juhi peamised tööõlesanded on firma ja personali tulemuslik juhtimine, töötajate värbamine ja motiveerimine, müügieesmärkide täitmine, aruannete koostamine, finantsanalüüs, hankijatega läbirääkimine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus juhtival ametikohal (soovitatav toitlustusvaldkonnas)
Särav isiksus ja väga hea suhtlemisoskus
Hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
Kasuks tuleb eelnev catering ürituste müügi-ja korraldamise kogemus

Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt kogemustele ja võimetele
Head töökeskonda
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#208475

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

AMPS Järve kuulub AMPS Toitlustusettevõtete ketti, mis on Eesti turul juba 10 aastat edukalt tegutsenud.
AMPS ettevõtted on tuntud kui laia teenuse- ja toiduvalikuga söögikohad, mis asuvad Tallinnas väga hea ligipääsuga piirkondades (AMPS Pirita, AMPS Aura cafe, AMPS Seewald, AMPS Mustamäe, AMPS Pärnu cafe, AMPS Järve).Kuna soovime järjepidevalt edasi areneda ja turul tugevamaks muutuda, siis otsime oma meeskonda tublisid, teotahtelisi ja positiivseid inimesi, kelle eesmärgid ühtivad meie omadega.

Vaata rohkem

Juhataja