Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630403

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME TALLINNA AVATAVASSE KAUPLUSESSE JUHATAJAT, kelle tööülesanneteks on:
Kaupluse igapäevatöö organiseerimine ja juhtimine.
Kõrge teeninduskvaliteedi tagamine.
Kaupluse müügieesmärkide täitmine.
Kaupluse töökorraldust puudutavatest seadustest ja juhenditest
kinnipidamise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Juhtimisalane töökogemus toidukaubanduses.
Väga hea probleemide lahendamise, veenmise ja suhtlemisoskus.
Hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Pikaajalist töölepingut noores ja arenevas ettevõttes.
Motiveerivat töötasu.
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

CV palume saata: personal(at)a1000market.ee märksõnaga
"juhataja Lasnamäe" soovitatavalt kaaskirjaga
Telefon +372 5122848

Tööpakkumise number
#630403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

PixelPrint on kiiresti arenev reklaami ja trükiettevõte, pakume graafilise disaini teenuseid logo kujundusest kuni tootedisainini. Suudame trükkida väikestest visiitkaartidest kuni suureformaadiliste PVC bänneriteni. Lisaks pakume Autoga Vanni kaubamärgi alt kvaliteetset sõidukite sise- ja välipesu teenuset ning autode katmist reklaamikilega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Juhataja