Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100293

Juhataja sekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhi assisteerimine ning igapäevane sekretäritöö.

Ootused kandidaadile

  • ühe võõrkeele valdamist kõnes ja kirjas (soovitavalt inglise keel)
  • arvuti ning kontoritehnika kasutamise oskust
  • head suhtlemisoskust ning õppimisvõimet
  • sekretäritöö kogemust
  • vastutustunnet ja valmidust meeskonnatööks
  • korrektsust ja esinduslikku välimust

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#100293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Näituste ja messide korraldaja.

Vaata rohkem