Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114972

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhkekeskuse igapäevatöö juhtimine ja korraldamine. Töö võiks sobida perekonnale.

Ootused kandidaadile

Arvuti kasutamise oskus
Pakkumiste koostamine
Puhkekeskuse igapäevane töökorraldus
Autojuhiload
Inglise keele oskus
Teadmised toitlustusest
Ausus
Kollektiivi juhtimise kogemus
Kauba tellimise kogemus

Võimalust juhtida ja arendada ühte suuremat ja ilusamat puhkekeskust Eestis
Motivatsioonipaketti
Elamisvõimalust kohapeal

Lisainfo

Põhiline töökoormus langeb nädalavahetusele.

Tööpakkumise number
#114972

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2007

Varemurru Puhkekeskus on üks Eesti suuremaid puhkekeskusi. Meil on üle 320 majutuskoha, 21ha suurune territoorium, oma rand ja ilus loodus. Meie põhiline tegevusala on majutuse ja toitlustuse pakkumine suurtele gruppidele ja firmadele.

Vaata rohkem

Juhataja