Värsked tööpakkumised

Juhataja Pääsküla restorani

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386969

Tööpakkumise number

386969

Töö kirjeldus

Restorani sujuva ja tõrgeteta igapäevatöö korraldamine
Saalimeeskonna komplekteerimine ja juhtimine
Turunduskampaaniate elluviimine ja pidev analüüs
Tarnijatega suhtlemine
Kaubavarude planeerimine

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 3 aastane kogemus restorani juhatajana ning eelnev töökogemus toitlustus valdkonnas
Eesti keele oskus on väga heal tasemel ning valdad vene keelt
Hingelt eestvedaja, kes suudab inimesi kaasa tõmmata ja innustada
Oskad planeerida ja koordineerida, eesmärgipäraselt tegutseda ja tegevuse tulemusi analüüsida
Sul on Windows keskkonna tundmine (Excel, Word)

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja eneseteostust võimaldavat tööd
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. august 2015
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2015

Baby Back Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele . Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.