Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434752

Juhataja-noorsootöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MTÜ Lagedi-Jüri Noorteühing otsib JUHATAJA-NOORSOOTÖÖTAJAT.

Juhataja-noorsootöötaja tööülesannete hulka kuulub:

  • noortetoa ja noortekeskuste igapäevatöö juhtimine;
  • arendavate tegevuste planeerimine, korraldamine, läbiviimine;
  • koostöö tegemine teiste laste- ja noorte organisatsioonidega;
  • noortele mõeldud tegevuste (üritused, töötoad, ekskursioonid, huviringid) planeerimine, sisustamine, läbiviimine;
  • keskuse töö korraldamiseks lisavõimaluste ja vahendite otsimine nii kohalikest-, riigi-, kui ka rahvusvahelistest programmidest ja projektidest;
  • osalemine laste- ja noortelaagrite ning malevate korraldamises.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust või selle omandamist (soovitavalt noorsootöö-, hariduse- või sotsiaalvaldkonnas);
  • varasemat töökogemust noortega;
  • valmisolekut töötada õhtustel aegadel ja vahel ka nädalavahetustel;
  • loovust, avatust, paindlikkust, positiivsust, head kohanemisvõimet;
  • võõrkeelteoskust (inglise keel);
  • noorsootöö valdkonna mõistete tundmist;
  • projekti kirjutamise ja juhtimise kogemus;
  • kasuks tuleb autojuhilubade omamine ja isikliku auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafikut;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • võimalust end arendada noorsootöö valdkonnas;
  • 35 päeva puhkust aastas.

Lisainfo:
  • tegemist on lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asenduskohaga.
  • töökoht asub Rae vallas. Täpsem asukoht selgub tööle asumisel (Lagedi, Järveküla).
  • tööle asumine toimub esimesel võimalusel.
  • kandideerimiseks palun esitada elulookirjeldus (CV), haridust tõendava dokumendi koopia (või märge kõrghariduse omandamise kohta) ja motivatsioonikiri (max 1 lk).
  • lisainformatsioon konkursi kohta: Margot Voronovski, tel +372 5347 6450.

Tööpakkumise number
#434752

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

Lagedi-Jüri Noorteühing ühendab endas kolme asutust – Järveküla Noortetuba, Lagedi Noortekeskust ja Jüri Noortekeskust. Noortetuba ja noortekeskused pakuvad noortele vanuses 7-26 eluaastat erinevaid vaba aja veetmise võimalusi. Selleks korraldatakse noortele erinevaid üritusi, väljasõite, töötubasid ning kirjutatakse projekte.

Vaata rohkem