Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168569

Juhataja-müügijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • allüksuse töö juhtimine
  • efektiivse tootmise korraldamine
  • ettevõtte kollektiivi juhtimine ja motiveerimine
  • hinnapakkumiste tegemine
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • müügivõrgu loomine, arendamine ja juhtimine

Ootused kandidaadile

  • tahe töötada arenevas firmas
  • avatus ja rõõmsameelsus
  • koostöö- ja õppimisvõime
  • loodusearmastus ja aja planeerimise oskus
  • ausus
  • erialane haridus
  • juhilubade olemasolu
  • juhtimisalane kogemus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • sisemine motivatsioon
  • vene ja soome keele oskus
  • võime töötada iseseisvalt

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • ametiautot või autokompensatsiooni
  • arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks kui olete:

  • suvelillede kasvatamises kogenud

Tööpakkumise number
#168569

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2008
Kuulutus sisestati:
4. november 2008

Juhani Puukool (AS Plantex) on perefirma, mis on üks suurimaid roosiistikute, ilupuude ja –põõsaste ning mikropaljundatud taimede tootjaid Eestis: oma Räpina tootmisüksuses oleme orienteeritud põhiliselt mikropaljundatud taimede, metsaistikute, suvilillede ning ilupõõsaste tootmisele. Toodangu turustamisel kasutame oma istikuärisid, mis asuvad peale Tartu ka Tallinnas ja Jõhvis.
Seoses tootmise osalise üleviimisega Jõhvi ootame tööle Jõhvi osakonna JUHATAJA-MÜÜGIJUHT.

Vaata rohkem