Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198253

JUHATAJA-LAPSEHOIDJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lastesõbraliku meeskonna loomine, asutuse töö ja lapsehoiu tegevuse juhtimine, eelarve koostamine.

Ootused kandidaadile

  • ametikohale vastav pedagoogiline või sotsiaaltööalane haridus;
  • juhtimise kogemus vastavas töövaldkonnas;
  • vastavus sotsiaalhoolekande seadusega lapsehoidjale esitatavatele nõuetele;
  • valmisolek töötamiseks lastega;
  • oskus ennast juhtida ja teha koostööd;
  • valmisolek meeskonnatööks.

Kasuks tuleb
  • varasem töö- ja juhtimiskogemus seotud töövaldkonnas.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • võimalusi enesearenguks ja –teostuseks;
  • kaasaegset töökeskkonda uues renoveeritud hoones;
  • võimalust luua sõbralik ja toetav meeskond.

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg on 04. juuni 2010.
Intervjuud kandidaatidega toimuvad 7.-11. juunini 2010.
Kandideerimiseks palume esitada Harku Vallavalitsuse personalispetsialistile aadressil Ranna tee 1, Tabasalu alevik, 76901 Harju maakond märgusõnaga “lastehoiu juhataja”:

  • sooviavaldus,
  • kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad,
  • elulookirjeldus
  • omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab lastehoiu teenistujaks astumiseks seaduses sätestatud nõuetele.
Lisainformatsioon telefonidel 600 3868 (lastekaitsespetsialist Helve Keel) või 600 3845 (personalispetsialist Aune Ariko).

Tööpakkumise number
#198253