Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343968

Juhataja (juhatuse liige)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:
Jätkata olemasolevate teenuste kvaliteetset pakkumist ja arendamist
Uute teenuste väljatöötamine
Juhtida oma ala spetsialistidest koosnevat meeskonda
Kasvatada klientide rahulolu ja ettevõtte kasumlikkust

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Kõrgharidust või selle omandamist
Juhtimiskogemuse olemasolu
Eesti keele oskust ja vene keele valdamist suhtlustasandil
Head arvuti kasutamise oskust
Kuluteadlikku suhtumist töösse
Süsteemsust, täpsust, kohusetundlikkust ja koostöövõimet
Meekonnatöö ja inimeste juhtimise oskust
Autojuhilubade olemasolu (B-kategooria)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Huvitavat tööd edumeelses ja arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Ametisõidukit

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada CV koos kaaskirjaga hiljemalt 5. juuniks 2014 läbi cvkeskus.ee keskkonna või saata allpool toodud e-mailile

Tööpakkumise number
#343968

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1600 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Velko AV OÜ tegeleb kaugkütte-, vee-, kanalisatsiooni- ja elamuhalduse teenuste pakkumisega Anija vallas, mille peamine eesmärk on pakkuda siinsetele elanikele kvaliteetseid teenuseid. Velko AV OÜ annab tööd ligi 30 oma ala spetsialistile.

Vaata rohkem