Värsked tööpakkumised

Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120459

Tööpakkumise number

120459

Töö kirjeldus

Kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine.
Vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine.
Kauba tellimuste tagamine vastavalt kehtestatud nomenklatuurile.
Kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Juhtimiskogemus
Kõrgharidus
Eesti keele oskus
Arvutioskus
Kaubanduslik töökogemus

Ettevõte pakub

Eneseteostuse võimalust
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Arenguvõimalust suurettevõttes

Lisainfo

Töötegemise asukoht on: Tammsaare tee 93, Tallinn

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.