Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73060

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõelähtme Varahaldus OÜ on vastloodud 100% Jõelähtme vallale kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on vallale kuuluva kinnisvara haldamine ja arendus.

Ootused kandidaadile

- Majandus- ja/või õigusalast kõrgharidust
- Eelnevat töökogemust kinnisvara haldamisega seotud ettevõttes
- Head suhtlusoskust ja koostöövalmidust
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses, allasutuses või kohaliku omavalitsuse osalusega ettevõttes

- Huvitavat, vaheldusrikast tööd ja võimalust eneseteostuseks
- Motiveerivat palka
- Meeldivaid koostööpartnereid

Lisainfo

CV palume saata hiljemalt 10. augustiks

Tööpakkumise number
#73060
Juhataja