Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439485

Juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korraldab ja juhib kultuurikeskuse igapäevategevust, koordineerib Anija valla külade kultuuri- ja rahvamajade ning ülevallalisi kultuuriüritusi korraldavate vabaühenduste tööd.

Ootused kandidaadile

Sobid ametikohale, kui Sul on:

  • erialane kõrgharidus või vähemalt kolmaaastane töökogemus kultuuriürituste korraldamisel;
  • juhtimiskompetentsid;
  • teadmised eelarvelise asutuse majandamise alustest;
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ja venekeele oskus suhtlustasandil;
  • teavitus- ja turundusalase töö korraldamine.

Kasuks tuleb Sinu:
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • koostööoskus ja väga hea suhtlemisoskus;
  • analüüsi- ja planeerimisvõime, õpi- ja otsustusvõime;
  • projektide kirjutamise kogemus;
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalust oma ideede teostamiseks koostööle orienteeritud meeskonnas;
  • mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
  • tööle vastavat töötasu ja igakülgset abi sisseelamisel.

Konkursil osalemiseks tuleb Sul esitada:
  • kirjalik avaldus, milles kirjeldada motivatsiooni ametikohale asumiseks;
  • elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik;
  • muud dokumendid, mida pead oluliseks.

Tööle asumine: 3.oktoober 2016

Kontaktisik: abivallavanem Marge Raja, tel 512 5245 või 619 9005.

Avalduste esitamise tähtaeg: 21. september 2016.
Kandideerimine toimub ainult läbi CV-keskuse aadressi http://www.cvkeskus.ee/

Tööpakkumise number
#439485

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Anija Valla Kultuurikeskus pakub elanikkonnale kultuurialast teenust, võimalusi huvitegevuse harrastamiseks, aktiivseks puhkuseks ja isiksuse arenguks vastavalt erinevate sihtgruppide soovidele ja eeldustele. Kultuurikeskus korraldab ülevallalisi ja teisi suurürituste ja koordineerib piirkondade kultuuritegevust. Kultuurikeskus haldab kolme rahvamaja - Kehra Rahvamaja, Alavere Rahvamaja ja Voose Rahvamaja. Kultuurikeskuse juures tegutseb harrastusteater Kehra Nukk.

Vaata rohkem

Juhataja