Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671688
Veebipõhine värbamine

Juhataja H&M Tartu poodidesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. oktoober 2020

Töö kirjeldus

H&Mi poejuhataja positsioon tähendab palju vastutust, aga ka palju toredat.Sinu ülesannete hulka kuulub:

  • suurepärase klienditeeninduse pakkumine kõikidel tasanditel;

  • müügieesmärkide ja eelarve järelanalüüs kasumi optimeerimiseks;

  • töötajate värbamine, koolitamine ja arendamine ning iga tiimiliikme arenguplaani koostamine;

  • back-office’i töökvaliteedi tagamine (graafikud, kassatoimingud, allahindlused, kaup, ohutus ja turvalisus);

  • meeskonnale eeskujuks olemine.

Ootused kandidaadile

Nagu kõigilt H&Mi töötajatelt, ootame ka sinult, et oleksid müükidele orienteeritud, seltsiv, avatud meelega, hea suhtleja ja ambitsioonikas tiimiliige, kes on tulvil motivatsiooni ja optimismi. Sinu isiklike omaduste hulka kuuluvad ka:

  • motiveeritud ja tulemustele orienteeritud suhtumine;

  • õiglane, empaatiline ja pühendunud meel, mis arvestab nii äri kui ka meeskonna heaoluga;
  • osav töö korraldamine ja oskus tulla toime suure töökoormusega;

  • prioriseerimis- ja planeerimisvõime, et kavandada tõhusat töövoogu, personali ja arengut;

  • positiivne meel ja eeskujuks olemine ning soov õppida ja areneda;

  • väga hea inglise keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult.

  • arenguvõimalusi ettevõtte sees (üle 70% värbamistest toimuvad just ettevõttesiseselt);

  • tähtajalist töölepingut, lapsehoolduspuhkuse asendajana;

  • põhjalikku koolitust ja alati abivalmis meeskonda;

  • konkurentsivõimelist töötasu;

  • fikseeritud töötajasoodustust -25%;

  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#671688

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem