Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51226

Juhataja avatavas Entre Kodutehnika kaupluses Narvas

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse igapäevatöö organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • algatus- ja vastutusvõime
  • ausus ja kohusetundlikus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas kollektiivis
  • kaasaegseid töötingimusi
  • koolitust
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#51226

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. september 2005
Kuulutus sisestati:
12. september 2005

Kodukaupade Grupp on kümnendat aastat kodutehnikat müüv kauplustekett. Eestis on praegu 11 kauplust järgmistes linnades: Haapsalu, Põlva, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Ahtme, Valga, Võru ja Tartu. Tallinnas on kaks kauplust.
Oktoobris avame uue kaupluse Narva kesklinnas.

Vaata rohkem