Värsked tööpakkumised

Juhataja asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163928

Tööpakkumise number

163928

Töö kirjeldus

Vastutab lasteaia igapäevatöö sujumise eest;
Juhendab ja abistab pedagooge õppe- ja kasvatustöö planeerimisel ning läbiviimisel;
Suhtleb lastevanematega;
Täidab lasteaia juhatajalt saadud tööülesandeid.

Nõudmised kandidaadile

1) Eelkoolipedagoogika alane kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž koolieelses lasteasutuses ning läbitud 160-tunnine juhtimiskoolitus või

2) muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt viieaastane pedagoogilise töö staaž koolieelses lasteasutuses ning läbitud 160-tunnine eelkoolipedagoogika kursus ning 160-tunnine juhtimiskoolitus.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
Huvitavat ja vastutusrikast tööd lasteasutuses;
Eneseteostamise võimalust arvenevas organisatsioonis;
Sportimisvõimalusi;
Koolitusi;
Korraline puhkus suveperioodil 42 kalendripäeva

Lisainfo

Palume esitada avalduse, CV ja kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide ärakirjad.
Avaldused esitada hiljemalt 08. oktoober 2008 aadressil Raekoja plats 12, 51004 Tartu; märgusõna "Tartu Lasteaed Sipsik"

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008

Kevadel 2009 avatav Tartu Lasteaed Sipsik korraldab konkursi järgmise ametikoha täitmiseks: