Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321136

Juhataja asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhataja asetäitja põhiülesanneteks on Lasteküla kasvatusala töötajate töö juhtimine, korraldamine ja kontrollimine, arenguvestluste läbiviimine, dokumendihaldus, suhtlemine erinevate ametkondadega, töögraafikute koostamine. Lasteküla hoolealuste suunamine õppetöös, koolikohustuses. Kontakti hoidmine hoolealuste tugi-, hooldus- ja bioloogiliste peredega, transpordi korraldamine, osalemine erinevate komisjonide ja võrgustike töös jne.

Ootused kandidaadile

sotsiaaltööalane või pedagoogiline kõrgharidus
vähemalt 5 aastane töökogemus antud valdkonnas
autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

arendavat, liikuvat ja vaheldusrikast tööd
häid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#321136

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
27. september 2013

Pärnu Lasteküla eesmärk on kaitsta, hooldada ja arendada vanemliku hoolitsuseta ja erivajadustega lapsi vastavalt nende eripärale. Meie visioon on olla paindliku ja toimiva korraldusega lapse - ja töötajasõbralik organisatsioon, mis keskendub oma tegevuses lapse positiivset arengut toetavale kodumudelile.

Vaata rohkem