Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200516

Juhataja asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kostivere Lasteaed võtab konkursi korras tööle Juhataja asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal.

Ootused kandidaadile

vastavus haridusministri 26. augusti 2002.a määruses nr 65 \\\"Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded\\\" § 11sätestatud nõuetele:
* pedagoogilise tasemehariduse olemasolu;
* vähemalt kolm aastat töötanud lasteaiaõpetajana;
* läbitud 160-tunnine juhtimisalane koolitus;

* vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
* koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus;
* arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi renoveeritud majas;
* eneseteostamist;
* toredat kollektiivi;
* koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:
* avaldus juhataja nimele;
* ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopia
* CV (elulookirjeldus), sh töö- või teenistuskäik;
* konkursil osaleja soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 3. augustiks 2010 aadressil Kostivere Lasteaed, Aruküla tee 1, Kostivere, Harjumaa 74204

info telefonil 5205818,

Tööpakkumise number
#200516

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem