Värsked tööpakkumised

Juhataja asetäitja (Kunda Grossi Toidukaubad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108523

Tööpakkumise number

108523

Töö kirjeldus

Kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine
Kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine
Kauba tellimuste tagamine vastavalt kehtestatud nomenklatuurile
Töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine ja selle töötajatele teatavaks tegemine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus
Ausus ja kohusetundlikkus
Riigikeele ja vene keele oskus
Arvutikasutusoskus
Eelnev töökogemus kaubanduses

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Tööd pidevalt areneves ettevõttes
Meeldivat töökollektiivi

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
15. mai 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.