Värsked tööpakkumised

Jõulumüügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389847

Tööpakkumise number

389847

Töö kirjeldus

Ootame tellimiskeskusesse tähtajalisele tööle JÕULUMÜÜGISEKRETÄRI , kelle põhiülesanneteks on jõuluklientide (tööandjad, kes kingivad töötajate lastele kommipakke, koolid, lasteaiad) tellimuste vastuvõtmine ja sisestamine ettevõtte infosüsteemi ning arvete vormistamine ning väljastamine. Töö on pingeline ja nõuab head suhtlemisoskust ning täpsust.

Tööd pakume kahele inimesele. Ühele 1.oktoobrist kuni 31.detsembrini ja teisele 7.oktoobrist kuni 31.detsembrini.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• vähemalt keskharidust
• klienditeeninduse kogemust, sh telefoniteenindust, sest suur osa tööst toimub telefonisuhtlusena
• eesti keele väga heal tasemel valdamist kõnes ja kirjas ning vene keele suulist oskust
• täpsust, kiirust, pingetaluvust ja kohusetundlikkust
• arvutioskust sh elementaartasemel Excel
Eelised on kandidaadil, kellel varasem sekretäritöö kogemus ja iScala kasutamiskogemus.

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, töö tulemustele vastavat tasu ning tasuta transporti Tallinnast tööle Jürisse ja tagasi.
Tööaeg: esmaspäevast reedeni kell 8-16.30, kuid vajadusel tuleb teha ületunde, et tellitu jõuaks õigeaegselt klientideni

Lisainfo

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
16. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 600 EUR kuus

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.