Jõulukaupade hooajaline müüja
Tööpakkumise number #737079

DEPO DIY EE OÜ
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 29 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Jõulu- ja talvekaupade jms. aktiivne müümine

Ostjate sõbralik ja  abivalmis teenindamine, korra ja puhtuse tagamine osakonnas

Kaupade paigutamine riiulitele ja varustamine hinnasiltidega

Inventuuride teostamine osakonnas

Ootused kandidaadile

Pühendumine kliendile, sõbralik ja abivalmis suhtlemis- ning teenindusoskus

Arvestatav füüsiline vorm

Hea eesti ja soovitavalt vene keele oskus

Soov õppida ja omandada uusi teadmisi

Ettevõte pakub

Huvitavat ja dünaamilist tööd
Stabiilset palka ja sotsiaalseid garantiisid

Arengu- ja koolitusvõimalusi

Olete oodatud kandideerima!

Ühendust võtame ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#737079