Värsked tööpakkumised

Jõuluabilised (Ilumaailmas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85277

Tööpakkumise number

85277

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on TUNTUD ja pikaajaliste traditsioonidega teenindus- ja müügiettevôte Tallinnas. Seoses kiire jôuluaja lähenemisega otsime oma kliendi kaubandusettevôttesse Tallinnas tublisid, särasilmseid ja abivalmis Jôuluabilisi.

Nõudmised kandidaadile

Eelkõige ootame tulevastelt abilistelt korraarmastust, head suhtlemisoskust, sõbralikkust, aktiivsust, vastutustunnet ning valmisolekut töötada kaubanduses aasta kôige kiiremal ajal.

Jäädes ADECCO töötajaks pakume Sulle: põnevat kogemust, tööd tähtajalise lepinguga 2-4 nädalaks, eduka töösoorituse korral uusi vôimalusi heade töökogemuste omandamiseks erinevates valdkondades.

Lisainfo

Töö toimub kaupluse lahtioleku ajal, vastavalt graafikule. Vôimalik töötada ka poole kohaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.