Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627889

Jõuluabiline Ülemiste Jyski

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutusalad:

  • Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
  • vajadusel kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile;
  • aktiivne müük ja lisamüük;
  • müügi-ja tootekoolitustel osalemine;
  • kaupluse kassaala ja sissepääsu korrashoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Peab lugu puhtusest ja korrast;
  • meeldib abistada ja nõustada kliente;
  • on initsiatiivne, näeb, mida on vaja teha;
  • on huvitatud sisekujundusest ning meeldivad tooted, mida JYSKis müüakse;
  • eelistab aktiivset ja liikuvat tööd;
  • on võimeline vastu pidama suurele töökoormusele;
  • aus, kohusetundlik.

Lisainfo

Oleme tänulikud kõikidele kandideerijatele, kuid võtame ühendust vaid järgmisesse valikuvooru edasipääsenutega.

Tööpakkumise number
#627889

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem