Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676005

Jõuluabiline Tallinnas (tähtajaline kuni 15.01.21)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 12. november 2020
Kuulutus aegub: 6. detsember 2020

Töö kirjeldus

Otsime jõuluperioodiks oma meeskonda klienditeenindajaid/pakiväljastajaid, kelle tööülesandeks on klientidele saadetiste väljastamine. Tööks on vajalik eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Samuti soovime end abistama postitöötlejaid, kelle tööülesanneteks on andmete arvutisse sisestamine, postisaadetiste sorteerimine ning töötlemine. Tööks on vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ootused kandidaadile

Palun kandideeri, kui sa oled kiire, täpne ja tööülesannete täitmisel korrektne!
Tööks on vajalik eesti (ja vene) keele oskus suhtlustasandil.

Sind rõõmustab meie juures põnev ja väljakutseid pakkuv töö ning sõbralik ja ühtehoidev meeskond.

Tööpakkumise number
#676005

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
6. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
12. november 2020

CVKeskus.ee klient

Postiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem