Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168644

JÕULUABILINE (klientide kingituste pakkija)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Stockmanni Kaubamajas pakkelettides klientide kingituste pakkimine.
Abilisi vajatakse perioodiks: 01.-31.12.2008.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus
  • vanus vähemalt 18 eluaastat
  • peaks saama töötada kogu nõutava ajaperioodi jooksul
  • peaks saama teha minimaalselt 7-tunniseid tööpäevi

Ettevõte pakub

  • kingituste pakkimise koolitus
  • huvitavat ning arendavat tööd
  • lõunasöögi kompensatsioon (personalikohvikus)

Lisainfo

Pakkeletis pakkija töö on täisajaga kogu päeva ulatuses, graafiku alusel. Vahetuse pikkus on 8-10 tundi. (NB! Kuna töö on graafiku alusel, siis tööpäevad võivad olla ka jõulupühad ja 31.12.)

Tööpakkumise number
#168644

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2008
Kuulutus sisestati:
5. november 2008

Stockmann on aastal 1862 Soomes asutatud jaekaubanduse alal tegutsev börsiettevõte. Käesoleval ajal tegutsevad kontsernil tütarettevõtted Soomes, Venemaal, Lätis ja Eestis. Stockmann As on Eestis tegutsenud aastast 1993 ja selle koosseisu kuuluvad Stockmanni kaubamaja, Seppälä ja Hobby Hall.

Stockmanni Kaubamaja pakub jõuluperioodil tööd abilisistele seoses suurenenud tööde mahuga.

Vaata rohkem