Jõuluabiline Jüri Kalevi shokolaadipoodi
Tööpakkumise number #737233
Veebipõhine värbamine

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meie juures on sinu peamisteks tegevusteks klientide aktiivne ja sõbralik teenindamine, kinkekorvide ja -pakkide valmistamine, kauba vastuvõtt ja paigutamine müügisaali, kauba komplekteerimine vastavalt klientide tellimustele ning ruumide korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled usin tegutseja ja kiire õppija. Räägid väga hästi eesti keelt ning suhtled vajadusel ka vene keeles.

Sind ootab töö sõbralikus, professionaalses ja koostööle suunatud tiimis. Väärt kogemus ja eneseteostusvõimalus rahvusvahelises organisatsioonis. Võimalus osa saada meie toodete degusteerimisest.

Anna meile enda huvist koheselt märku!

Ootame Sind kandideerima!

Tööpakkumise number
#737233

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Jõuluabiline Jüri Kalevi shokolaadipoodi Jõuluabiline Jüri Kalevi shokolaadipoodi

Orkla Eesti AS (Kalev, Põltsamaa Felix)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Vaata rohkem