Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298903

Joonistamisstuudio juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia kuulutab välja konkursi Disainiteaduskonna joonistamisstuudio juhataja ametikoha täitmiseks tähtajaliselt 15.08.2013 - 14.08.2016,
kelle peamiste tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Õppetöö läbiviimine joonistamisstuudios E-R kell 14:00 – 18:30 ja külalisõppejõudude töö assisteerimine;
  • Joonistamise praktikate läbiviimine;
  • Joonistamisstuudio inventari hankimine ja korrashoid. Modellide leidmine ja nende töö korraldamine;
  • Õppemetoodilise fondi ja raamatute korrashoid ja säilitamine;
  • Joonistamisstuudio töö kommunikeerimine ja joonistamisalaste projektide koordineerimine;
  • Muude ühekordsete õppetööga seotud korralduste täitmine dekaani korraldusel.

Ootused kandidaadile

  • Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon kunsti, disaini või arhitektuuri valdkonnas;
  • Joonistamise õpetamise kogemus (soovitavalt kõrgkoolis);
  • Pedagoogilise töö oskus;
  • Suurepärane joonistamisoskus;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele ja veel ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • Arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses;
  • Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime, tagajärgede ettenägemisoskus, korrektsus, stressitaluvus, analüüsi- ja sünteesivõime;
  • Algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamiseks ning elluviimiseks.

Ettevõte pakub

  • Töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas;
  • Vajalikke töövahendeid ja seadmeid;
  • Täiendkoolituse võimalust;
  • 56 kalendripäeva puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV, omapoolne nägemus stuudio töö korraldamisest ja portfoolio oma töödest hiljemalt 08. märtsiks 2013 e-posti aadressile
eliko.melb[at]artun.ee või läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#298903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem