Värsked tööpakkumised

Joonestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125498

Tööpakkumise number

125498

Töö kirjeldus

Pakume tööd AutoCad programmiga joonestajale, kelle ülesandeks on lehtmetallist detaile lõikavale arvutipingile vajalike jooniste 2D joonestamine. Töö seisneb peamiselt paberkandjal või pildina olevate jooniste digitaliseerimises ja lõikusfailide tegemises. Töö lepinguline.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav:
* jooniste lugemisoskus
* AutoCad programmi valdamine
* arvuti ja programmi kasutusvõimaluse olemasolu

Ettevõte pakub

* aktiivset ja tegusat kollektiivi
* arengu- ja eneseteostusvõimalusi
* huvitavat ja mitmekülgset tööd

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007

Toci Metall on metalltooteid Eesti ja välisturgudele tootev ettevõte. Meie igapäevaseks toodanguks on erinevad masinatööstuse raamid, traktorite detailid, väiksemad konteinerid ja mitmesugused ehitustes kasutatavad konstruktsioonid. Oleme spetsialiseerunud detailide lõikusele, keevitusele ja sellega kaasnevate tegevuste läbiviimisele. Oleme kaasaegse tehnoloogia ja meeldiva töökollektiiviga ettevõte.