Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126892

Joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Huvitav ja pingeline töö, mis võimaldab areneda ja õppida. Töö ülessandeks on masinate, seadmete ja aparaatide projekteerimine, ning osalemine nende valmistamistamise projektides. Suhelda tuleb nii klientidega, ku ka tarnijatega.
Kuna Desfactory kliendid asuvad mitmes erinevas Euroopa ja Aasia riikides, siis tuleb ette ka komandeeringuid.
Töö sobib tudengitele.

Ootused kandidaadile

  • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas.
  • Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palka
  • Huvitavaid väljakutseid
  • Erinevaid koolitusi
  • Noort ja teotahtelist kollektiivi

Lisainfo

Palun saatke oma CV ja palgasoov!

Tööpakkumise number
#126892
Joonestaja