Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59549

Joonestaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootejooniste koostamine
  • kvaliteedidokumentide koostamine, uuendamine ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus
  • MS Word, Excel, PowerPoint kasutamisoskus
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Avaldus koos elu- ja töökäigukirjeldusega saata hiljemalt 20. veebruariks 2006.a. aadressil:

Vest-Wood Eesti AS
Arkna tee 1
44317 RAKVERE

Märgusõna “JOONESTAJA".

Tööpakkumise number
#59549
Joonestaja