Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341474

Joonestaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Joonestaja tööülesanneteks on tootejooniste tegemine, dokumentatsioonisüsteemi haldamine ja uuendamine ning toote tehniliste kaartide koostamine.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab

  • AutoCad või SolidWorks või SolidEdge oskust
  • head tehnilist taipu
  • inglise kõne- ja kirjakeele head oskust

Töö sobib korrektse, täpse ja süstemaatilise tööstiiliga ning meeskonnas töötamise oskusega inimesele.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes ja eelnev töökogemus joonestajana.

Ettevõte pakub huvitavaid väljakutseid ja mitmekesist tööd rahvusvahelise organisatsiooni töökeskkonnas, täiendkoolitusi, turule vastavat töötasu ja
muid
soodustusi.
Tegemist on uue loodava ametikohaga. Töökohaks on RAKVERE kontor.

Lisainfo

Kandideerimiseks võite saata CV otse konsultant Inga Pilletile inga(a)arikoreserv.ee.

Tööpakkumise number
#341474

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

JELD-WEN Europe on Euroopa juhtiv uste ja ukselahenduste tootja. Pakume erinevaid lahendusi vastavalt kliendi vajadustele: standarduksed, turvauksed, eriti kõrge kvaliteediga eksklusiivsed uksed, erilahendus- ja projektiuksed.
JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. JELD-WEN kontserni rohkem kui 150 tootmisüksuses üle maailma töötab umbes 25 000 inimest. JELD-WEN Balti ja Soome üksused kuuluvad JELD-WEN Northern Europe koosseisu. JELD-WEN Eesti AS-is Rakveres töötab enam kui 700 inimest.
Vt www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem

Joonestaja